Psikodrama Eğitimi-Samsun

2009-10-08 23:43:00

Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü bu dönem Samsun’da Eğitim grubu oluşturmayı planlamaktadı r. Eğitim “Hazırlık Aşaması “ ile başlayacaktır.

 

·        Birim Ücreti 15 YTL olarak belirlenmiştir. Aylık ücret için; aylık birim sayısı, birim ücreti ile çarpılacaktır.

·        Eğitim günleri ve saatlerine grup oluşturulduktan sonra grup üyeleri ve eğitmenler tarafından karar verilicek olmakla birlikte genelde önerilen ve tercih edilen ayda 2 gün haftasonu ve toplam 24 birimdir.

·        Eğitimciler, grup oluşturulduktan sonra 1 terpist ve 1 koterpist olmak üzere enstitünün sertifikalı eğitimcileri arasından, enstitü tarafından belirlenecektir. Ve eğitimin içeriği gereği eğitimin ilerleyen aşamalarında eğitimci rotasyonu yapılacaktır.

·        Kişi “Hazırlık Aşaması”ndan sonra eğitime devam etmemeyi tercih edebileceği gibi eğitimciler tarafından da eğitime devam etmesinin uygun olmayacağına karar verilebilecektir.

·       Psikodrama eğitim kurslarına katılmak isteyen adayların 21 yaşını bitirmiş ve yüksek öğrenimlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Hazırlık kurslarına doktorlar, psikologlar, psikolojik danışma ve rehberlik uzmanları, sosyal hizmet uzmanları ve yüksek hemşireler katılabilirler.

·        Grup oluşturulduktan sonra eğitim öncesi bir ön değerlendirme toplantısı yapılacaktır. Eğitimle ilgili ayrıntılar üzerinde bu toplantıda konuşulabilecektir.

·       Psikodrama eğitimleri ile ilgili online başvuru ve ayrıntılı bilgi için www.a.ozbek- psikodrama. com adresini ziyaret edebilirsiniz.

·        Kontenjan 25 kişidir.

 

 

NOT: Eğitime online başvuru yapan kişilerin -karışıklık olmaması adına- aynı zamanda bölge koordinatörüne isimlerini bildirmeleri rica olunur.

 

Kayıt ve Bilgi için:

            Psikodrama Eğitimi Samsun Bölge Koordinatörü

            Psk. Özge KILIÇ

            Merzifon Polis Mesleki Eğitim Merkezi

            Tel: 05063575031

            e-mail: ozgece84@gmail. com

 

 

 

            Psk. Özge KILIÇ

            Merzifon Polis Mesleki Eğitim Merkezi

162
0
0
Yorum Yaz